metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gość ~Gość (Gość)18.10.2016 18:51

Jak policzyłem ile jeździ tirów na minutę w obie strony to wychodzi 10 tirów x60minut to jest 600 na godzinę x24 h to wychodzi 14 400 tys na dzień . Wiec bardzo dużo oczywiście to jest w przyblizeniu bo raz jedzie mniej a raz więcej wiec to jak na taką drogę to jest bardzo dużo. Byli tu kiedyś ludzie którzy mierzyli wszystkie auta przez całą dobę byli zdziwieni ze tyle ich jezdzi.Dokładnej liczby nie podali ale myślę że było to około 50 tys.Wiec to jest dużo.

83


****** ~****** (Gość)18.10.2016 16:36

Jestem ciekawa dlaczego tak mało traktorów ze Srocka było przecież większość osób ma a było bardzo mało widocznie nie można na wszystkich liczyć przepraszam bardzo gdzie reszta czy wy naprawdę chcecie by był taki ruch na drodze !?..

81


Mieszkaniec ... ~Mieszkaniec ... (Gość)18.10.2016 15:48

Dobrze ,ze protestują mają prawo tu chodzi żeby zwrócić uwagę GDDKIA by mieszkańcą się dobrze i bezpiecznie żyło zamieńcie się z mieszkańcami którzy tam mieszkaja uwierzcie mi ze nie chcielibyście tu jest masakra żeby prześc przez ulicę to trzeba czekac z dobre 10 minut a zeby otworzyc okno to już nie wspomne wszedzie to słychać a ograniczenie jest 40 km /h a jada 80 nieraz 90 było tyle tych wypadków tutaj ze mała głowa ...

121


drogi są dla aut ~drogi są dla aut (Gość)18.10.2016 12:58

Przyjedzie policja wystawi po 500zlotych to im się odechce blokowac.

915


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat